Przepisywanie nagrań i tekstów z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Przepisywanie nagrań oraz usługi transkryptorskie dla różnorodnych grup Klientów. Obsługujemy zarówno pracowników naukowych, doktorantów jak i studentów. Z naszych usług korzystają także kancelarie.

Służymy wsparciem również dla innych kategorii Zamawiających, takich jak firmy badawcze, dziennikarzy, agencje PR oraz różnego rodzaju firmy marketingowe.

Sprawnie i profesjonalnie zamieniamy nagrania dźwiękowe na tekst. Nase usługi obejmują również przepisywanie różnych maszynopisów.

przepisywanie nagrań cena

Oferujemy przepisywanie nagrań i tekstów

  • wywiadów i notatek głosowych dla dziennikarzy
  • podcastów
  • maszynopisów
  • rękopisów
  • prace edytorskie

Przepiszemy nagrania i teksty z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Nasz zespół tworzony jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych transkrybentów, badaczy i copywriterów, dzięki czemu dostarczamy wysokiej jakości teksty.

Efekt naszej pracy to zazwyczaj dokument elektroniczny, zapisany w jednym z kilku z najpopularniejszych formatów; DOC, DOCX, ODT czy PDF. Do dokumentu pisanego konwertujemy nagrania, które zostały utrwalone w formie plików mp3, avi, wav. Najczęściej przesyłane są do nas poprzez pocztę elektroniczną (np. zahasłowany plik w formacie .zip) lub udostępniane na serwerze. Mimo wszystko zdarza się nam także przepisywać nagrania do dokumentu pisemnego również z płyt DVD, CD, pendrive czy nawet kaset magnetofonowych.